Kurumsal Dura Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.
Hedefimiz müşterilerimize uygulamaya özel mühendislik çözümleri sunarak katma değer yaratmaktır. Bunun yanı sıra üretimimizde olan makina ve sistemleri her zaman daha da geliştirme amacındayız. Misyonu müşteri memnuniyetine odaklanarak ülkemizin rekabet gücünü ve refahını artırmak ve sürekli kılmak, uluslararası markalarla rekabet edebilen, ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, topluma ve çevreye katkı sağlayan bir grup olmak, ulusal önceliklerimiz doğrultusunda bilim ve teknoloji politikaları geliştirmek, bunları gerçekleştirecek altyapı ve araçları oluşturmaya katkı sağlamak, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini desteklemek ve yürütmek, bilim ve teknoloji kültürü oluşturmakta öncü rol oynamaktır.
Amacımız mevcut kaynakları en verimli şekilde kullanarak ürün kalitesinde sürekli bir gelişim sağlayıp, müşterilerimizin taleplerine esnek ve yenilikçi çözümler sunmak, toplumumuzun yaşam kalitesinin artmasına ve ülkemizin sürdürülebilir gelişimine hizmet eden, bilim ve teknoloji alanlarında yenilikçi, yönlendirici, katılımcı ve paylaşımcı bir kurum olmak. Firma olarak kalite politikamız her zaman kendi alanında yüksek kalite, teknoloji ve tecrübe sahibi tedarikçilerle çalışmaktır. Biz her zaman mekanik, elektrik ve elektronik parça ve ekipmanlarda en kaliteli malzemeleri bir araya getirmeyi hedeflemekteyiz.
Ar-Ge departmanımız yaptığı çalışmalarla ürünlerimizi teknolojik olarak güncel tutar ve üretim sisteminde her zaman kaliteyi arttırarak inovatif tasarımlar üretir.